Film-Dizi Tavsiyeleri

Senaryosundan Adeta Zeka Fışkıran Film!

THE NUMBER 23 (Gerilim-Drama) 1 saat 38 dakika

Bilim kurgu dalında film araken karşıma çıktı. Aslında başta tereddütle yaklaştım. Jim carrey’i hep komedi türlerinde görmeye alışkın olduğum için bir Gerilim-Drama dalında izlemek konusunda kararsız kaldım.Daha sonra filmin konusunu okumaya başlayınca bende merak uyandırmaya başladı.

Birazda kişiliğimden dolayı araştırmayı sevdiğim için. Bir film yada dizi izlemeye 

karar verdiğimde önce araştırırım. Başta konusu dahil olmak üzere izleyenlerin yorumlarını dikkatle okuyup öyle seçerim. Tıpkı bu filmde olduğu gibi. Lakin iyiki de öyle olmuş. Çünkü hayatımda izlerini taşıyacağım resmen bir baş yapıt.

Jim carrey yine çok iyi iş çıkarmış ve sadece komedi değil diğer dallarda da başarılı olabiliceğini ortaya koymuş.

Film; Walter (jim carrey) eşinin ona hediye ettiği 23 Numara adlı gizemli  

romanı hediye etmesiyle başlıyor. Daha sonra geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalıyor.

Sevgili okuyucularım Film hakkında çok fazla detay veremiyeceğim. Çünkü; sizinde tıpkı benim gibi izlerken her detayını merak edip izlemeniz ve aynı tadı almanızı istiyorum.

Şayet gizem, gerilim ve drama dalında filmleri izlemeyi seviyorsanız  bu film tam size göre. .  

Etiketler

Merve BAYRAM

Kim miyim? Sadece bu dünyadan gelip geçen geçerken de yazı yazmayı çok seven bir kulum. Belkide kelimelerin arkasına sığınmış bir Merveyim. Aslında ben hala çocuk hayalleri olan 25 yaşına gelmiş içindeki çocuğu öldürmemiş. . Birazcık da öldürmek istemeyen. İşte o benim! Adım sanım vss.. Bunlar gereksiz birer teferruat Sevgili okuyucularım. İstiyorum ki şu dünyada sadece yazdıklarımla birilerinin kalbine, ruhuna dokunabilmek. Ortak bir bağ oluşturup, bütünleşebilmek. Çünkü ben yazarken o an aklımda olanlar kalemime düşer. Sonra kelimelere sığınır koca bir volkan gibi yazılara dökülürüm. Tabi ara sıra gülmek sokağa, mizaha kulak vermek yeri gelince teknolojiden haberlerden haberdar olmak. Aslına bakarsanız evet bu hep hayalimdi. . Küçükken bile bir şeye sinirlenip sevindiğimde hep yazardım. Sonunun nereye varacağını bilmeden kelimeler cümle olup taşardı küçücük yüreğimde. . Şimdi büyüdüm! Anladım ki; Sanırım kendimi bir tek yazarak ifade edebiliyorum.. ve artık yazılarımı sizinle paylaşma vakti ...

Buna Benzer Yazılarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker