Film-Dizi Tavsiyeleri

Gerçek Hayat Uyarlaması bir film!

ŞAMPİYON 2018 Dram/Spor filmi 2 saat 9 dakika

Bazı filmler vadır insanı kendisine çeker. Şampiyon da benim için öyle oldu. Aslına bakarsanız Atla yada yarışla hiç bir ilgisi olmayan biriyim. Sadece bu filmi eşimle beraber izlemek istedik. İlk yarım saatini kaçırmamıza rağmen daha ilk dakikalarında insanı içine çeken bir yanı var. Alıyor insanı ve sanki o filmin içindeymişsiniz gibi içiniz titreyebiliyor yada herhangi bir duyguyu iliklerinize kadar yaşayabiliyorsunuz.

Fragmanında ya da afişlerinde vs.. Filmde sadece bir at yarışından daha fazlası var. Bir kere her ne olursa olsun en çaresiz olduğun anda bile herkesin bir umudunun olduğunu çarpıcı hikayesi ile gözler önüne seriyor. Şu sıralar ülkemizdeki klişe filmlerden sonra böyle filmleri görmek insanı mutlu ediyor.
Haftasonu her şeyden sıkılılp bunaldığınızda hadi çıkın ve gidin ve bir kez daha görün aslında bizim milletimizin nasılda birbirine sahip çıkan milli değerleri olan bir millet. .

En çok da umutsuz olmayın sevgili okuyucularım. .

Tıpkı Bold Pilot gibi belki şuan hayat yarışının en gerindesiniz ama unutmayın yarış bitmeden sonuca ulaşmış sayılmazsınız.

Sevgiyle kalın. .

Etiketler

Merve BAYRAM

Kim miyim? Sadece bu dünyadan gelip geçen geçerken de yazı yazmayı çok seven bir kulum. Belkide kelimelerin arkasına sığınmış bir Merveyim. Aslında ben hala çocuk hayalleri olan 25 yaşına gelmiş içindeki çocuğu öldürmemiş. . Birazcık da öldürmek istemeyen. İşte o benim! Adım sanım vss.. Bunlar gereksiz birer teferruat Sevgili okuyucularım. İstiyorum ki şu dünyada sadece yazdıklarımla birilerinin kalbine, ruhuna dokunabilmek. Ortak bir bağ oluşturup, bütünleşebilmek. Çünkü ben yazarken o an aklımda olanlar kalemime düşer. Sonra kelimelere sığınır koca bir volkan gibi yazılara dökülürüm. Tabi ara sıra gülmek sokağa, mizaha kulak vermek yeri gelince teknolojiden haberlerden haberdar olmak. Aslına bakarsanız evet bu hep hayalimdi. . Küçükken bile bir şeye sinirlenip sevindiğimde hep yazardım. Sonunun nereye varacağını bilmeden kelimeler cümle olup taşardı küçücük yüreğimde. . Şimdi büyüdüm! Anladım ki; Sanırım kendimi bir tek yazarak ifade edebiliyorum.. ve artık yazılarımı sizinle paylaşma vakti ...

Buna Benzer Yazılarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker