Film-Dizi Tavsiyeleri

Kalbinize dokunacak bir film!

MÜSLÜM /2018 Dram/Müzik 2 saat 12 dakika

Film bilindiği üzere Müslüm Gürses’in hayatını anlatmaktadır. Ailesini, canından çok sevdiği hayat arkadaşı Muhterem nuru ve hayatla olan savaşını gözler önüne sermektedir.

Ben izlerken sürekli içimden bir insan bu hayatta en kötü daha ne yaşayabilir? diye geçirdim durdum.
Üzüldüm!
Üzüldükçe yaşadığım hayata iyisiyle, kötüsüyle şükrettim. Ağladım belkide. . En çok da gerçekten bu hayatı yaşamaya devam eden insanlar için. .
Yaşadığım bu duyguların hepsini oynayan bütün oyunculara borçluyum. Çünkü; öyle güzel oynamışlar ki adete insan o anı yaşıyor.
Başta Timuçin esen olmak üzere tüm oyuncuları tebrik ediyorum. Film de söylenen tüm şarkıları Müslüm gürses’in söylediğini zannederken sonradan Timuçin esen’in seslendirdiğini öğrenince mutluluğum iki katına çıktı. O nasıl bir performans, oyunculuk ve ses! İnsan ne kadar hayran olsa az kalıyor.
Şayet;
Hayatınızdan şikayetçiyseniz eğer şikayet etmemeniz için bir kez daha düşünmenizi sağlayabilecek bir film.

Sevgili okuyucularım. Mutlaka gidin ve izleyin.

Sevgiyle kalın. .

Etiketler

Merve BAYRAM

Kim miyim? Sadece bu dünyadan gelip geçen geçerken de yazı yazmayı çok seven bir kulum. Belkide kelimelerin arkasına sığınmış bir Merveyim. Aslında ben hala çocuk hayalleri olan 25 yaşına gelmiş içindeki çocuğu öldürmemiş. . Birazcık da öldürmek istemeyen. İşte o benim! Adım sanım vss.. Bunlar gereksiz birer teferruat Sevgili okuyucularım. İstiyorum ki şu dünyada sadece yazdıklarımla birilerinin kalbine, ruhuna dokunabilmek. Ortak bir bağ oluşturup, bütünleşebilmek. Çünkü ben yazarken o an aklımda olanlar kalemime düşer. Sonra kelimelere sığınır koca bir volkan gibi yazılara dökülürüm. Tabi ara sıra gülmek sokağa, mizaha kulak vermek yeri gelince teknolojiden haberlerden haberdar olmak. Aslına bakarsanız evet bu hep hayalimdi. . Küçükken bile bir şeye sinirlenip sevindiğimde hep yazardım. Sonunun nereye varacağını bilmeden kelimeler cümle olup taşardı küçücük yüreğimde. . Şimdi büyüdüm! Anladım ki; Sanırım kendimi bir tek yazarak ifade edebiliyorum.. ve artık yazılarımı sizinle paylaşma vakti ...

Buna Benzer Yazılarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker