ALKIŞLANANLAR

Düğün şarkıcısı Fatih Bulut şimdi dünya listesinde

Kayserili düğün şarkıcısı Fatih Bulut, İstanbul’da çektiği bir kliple sosyal medyada büyük başarı elde etti. ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ adlı şarkısıyla bir günde hem Türkiye’de hem de dünyada dikkat çekti.

Sinoplu genç yapımcı Cem Başaran Aksan’ın müzik dünyasına kazandırdığı Fatih Bulut yapımcılığını Aksan’ın yaptığı “Çok Sevdim Yalan Oldu” klibiyle dünya listelerinde 10. sıraya çıktı.Bulut’un klibi, Youtube’ta 24 saat içerisinde Türkiye’de en çok izlenen, dünya listesinde de en çok izlenen 12’nci video klip oldu. Dünya listesinde en çok 2 milyon 355 bin tıklanma oranı alan şarkı, Türkiye’de de 10 milyon tıklanmayı geçti. Bulut’un bu başarısı üzerine yapımcı Samsun Demir, “Kayseri’den düğün salonlarının en sevilen şarkısı, dünyanın en çok dinlenen 12’nci şarkısı oldu. Müzik böyle bir şey. Pop mu, rap mi tartışmaları yaparken birdenbire Kayseri’den bir şarkı düşüyor. Sonra Youtube Türkiye’nin en çok izlenen şarkısı oluyor. Tebrikler” dedi. 

Ünlü oyuncu İrem Sak’ın şarkısını paylaşmasının ardından meşhur olan Fatih Bulut, katıldığı canlı yayın programında 2. şarkısının klibinde oynaması için ünlü oyuncudan söz aldığını söyledi. Eskiden çelik kapı, kaynak işi yaptığını söyleyen Bulut, ağabeyini kaybettikten sonra 10 kardeşine ve ailesine kendisinin baktığını anlattı. İrem Sak’ın şarkısının dinlenmesinde katkısı olduğunu belirten Bulut, ‘Ancak ben de Fatih Bulut’um’ dedi. Bulut son olarak 7 sene çocuk sahibi olmak için beklediklerini ve ardından 2 çocuğu olduğunu bildirdi.

Şarkısının sözleri şöyle:

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkı sözleri

Umut ışıklarım bir bir söndüler

Dost bildiğim kalleşler yoldan döndüler

Her topluma girdim onlar ittiler

Ezdi tükenmedik bilmez yordu geceler

Her topluma girdim amma onlar ittiler

Ezdi tükenmedik bildi zalım geceler

Uykular haram oldu gençliğim bak,

Talan da oldu çok sevdim yalan oldu zalım geceler

Geceler geceler yıktı geceler

Geceler geceler zalım geceler

Umudum gecem, gecemde gündüz oldu oldu

Demir mazgallar dört duvar oldu

Demir de kapılar dört duvar oldu

Sayamadım vallaha billaha seneler oldu

Oldu oldu çok sene oldu

Geceler geceler yıktı geceler

Geceler geceler yaktı geceler

Annem yanına vallaha gelecem

Ölmeden gitmeden babam elin öpecem

Yar Allah nasip etse kıymet bilecem

Ezdi tükenmedik bildi ama yordu geceler

Mevla nasip etse hatır bilecem bilecem

Ezdi tükenmedik bildi yıktı geceler

Uykular haram oldu gençliğim bak,

Talan da oldu çok sevdim yalan oldu zalım geceler

Geceler geceler dümen geceler

Geceler geceler yordu geceler

Umudum gecem, gecemde gündüz oldu oldu

Demir mazgallar dört duvar oldu

Demir de kapılar dört duvar oldu

Sayamadım vallaha billaha seneler oldu

Oldu oldu çok sene oldu

Geceler geceler yıktı geceler

Geceler geceler yaktı geceler

Geceler geceler hayın geceler

Geceler geceler yaktı geceler

Etiketler

Merve BAYRAM

Kim miyim? Sadece bu dünyadan gelip geçen geçerken de yazı yazmayı çok seven bir kulum. Belkide kelimelerin arkasına sığınmış bir Merveyim. Aslında ben hala çocuk hayalleri olan 25 yaşına gelmiş içindeki çocuğu öldürmemiş. . Birazcık da öldürmek istemeyen. İşte o benim! Adım sanım vss.. Bunlar gereksiz birer teferruat Sevgili okuyucularım. İstiyorum ki şu dünyada sadece yazdıklarımla birilerinin kalbine, ruhuna dokunabilmek. Ortak bir bağ oluşturup, bütünleşebilmek. Çünkü ben yazarken o an aklımda olanlar kalemime düşer. Sonra kelimelere sığınır koca bir volkan gibi yazılara dökülürüm. Tabi ara sıra gülmek sokağa, mizaha kulak vermek yeri gelince teknolojiden haberlerden haberdar olmak. Aslına bakarsanız evet bu hep hayalimdi. . Küçükken bile bir şeye sinirlenip sevindiğimde hep yazardım. Sonunun nereye varacağını bilmeden kelimeler cümle olup taşardı küçücük yüreğimde. . Şimdi büyüdüm! Anladım ki; Sanırım kendimi bir tek yazarak ifade edebiliyorum.. ve artık yazılarımı sizinle paylaşma vakti ...

Buna Benzer Yazılarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker